Фільм «День незалежності 2: Відродження»

Як і прийнято в сучасному кінометографічному світі знімати продовження та спін-офи успішних фільмів та серіалів, винятком не став  фільм «День Незалежності» 1996 рокут режисера Роланда Еммеріха. Фільм вийшов у світовий прокат в червні 2016 року. Продовження фільму  зняв також Роланд Емеріх.

Акторський склад

Ліам Хемсворт грає роль Джейка Морісона пілота та нареченого Патрісії Уітмер доньки екс-президента США Томаса Уітмера. Джефф Голдблюм, продовжив грати роль Джуліуса Левінсона, Майка Монро зіграла роль доньки Томаса Уітмера і нареченої Джейка Морісона.

img-1

Сюжет.

Пройшло рівно 20 років від перемоги над інопланетними загарбниками. Людям вдалося подолати внутрішні конфлікти. Уже десятки років на Землі немає війн. Людство об’єднало зусилля і відновило планету. Великі держави збудували на місяці військову базу, на якій установили сучасне озброєння, яке було створене на основі технологій прибульців.  На цій базі службу проходить Джейк Морісон, який є хлопцем Патрісії Уітмер, яка є прес- секретарем президента США Ланфорд. Син Стівена Хілера, Ділан Хілер відомий на весь світ герой – пілот, який є прикладом для усіх людей Землі. Коли Ділан Хілер і Джейк Морісон навчалися на пілотів в них стався конфлікт, і через Джейка ледь не загинув Ділан .

Напередодні дня Незалежності до місяця наближається невідомий корабель, який по дизайну повністю відрізняється від дизайну прибульців, які напали 20 років тому на Землю, але керівництво Землі вирішило збити корабель.  4 липня розпочався урочистий парад до дня Незалежності США та визволення Землі від прибульців, і тут раптом з’являється величезний коробаль, який в декілька разів більший ніж той, який був 20 років тому.  Від цього моменту відбуваються головні події фільму.

Варто відмітити, що у цьому фільмі хороші спецефекти, але все інше на дуже низькому рівні, інколи здається, що ти потрапив на якийсь «неадекватний треш». Так, картинка гарна, але сюжет фільму нікудишній. Повно різних ляпів, нестиковок.

Недаремно, на відомому кіно-порталі IMDB рейтинг фільму 5, 2 бали. Чесно кажучи,фільм мене дуже розчарував, з таким великим бюджетом можна було зробити більш якісніший фільм.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.