Фільм “День Незалежності” (1996 р).

“День Незалежності” – американський науково-фантастичний фільм про боротьбу землян з агресивним нашестям прибульців, який зняв американський режисер Роланд Еммеріх.

Акторський склад

Капітана Стівена Хілера зіграв американський комік Вілл Сміт. Роль президента США дісталася Біллу Пуллману.  Вченого Джуліуса Левінсона зіграв Джефф Голдблюм.

Сюжет.

2 липня 1996 року до Землі наближається величезний корабель, який за розмірами більше чверті Місяця. На орбіті Землі цей корабель роз’єднується на десятки корабілів. Тим часом, поки кораблі спускаються з орбіти на Землю люди затамували подих. Кораблі прибульців  приземлилися у всіх великих містах світу. Людство не знає, що робити, і які плани в прибульців. Тисячі людей збираються на різні мітинги, президент США скликає керівництво країни в Білому Домі, де відбувається нарада, щодо питання,  що  робити з кораблями прибульців.

3 липня 1996 року інопланетні кораблі починають атакувати. Американські літаки масивно атакують кораблі, з яких також вилітають винищувачі. Капітан Стівен Хілер намагається знищити декілька інопланетних штурмовиків, але земна зброя їх не бере так само і головний корабель під захисним полем.  Більшість американських штурмовиків знищені, капітан Стівен Хілер ціною свого літака збиває ворожий штурмовик і бере в полон прибульця. Тим часом, Девід Левинсон вчений, який працює на телевізаційних вишках фіксує таємний сигнал, який має синхронізувати потужну атаку одночасно усіх кораблів прибульців. Девід Левінсон вирішує розповісти про це своїй екс-д- ружині, яка працює прес-секретарем у президента США Томаса Уітмера. Джулія не вірить, своєму екс-чоловікові, але Девід всеодно потрапляє в Білий Дім, де все розповідає американській керівній верхівці.

Фільм «День Незалежності» має неоднозначні відгуки, одні його хвалять і інші критикують, як це і притаманно усім фільмам, хоча для мене, фільм досить хороший, зрозуміло, що у ньому немає особливого драматизму і чимало ляпів, але фільм з дитинства, який варто час від часу переглянути. Звісно, якщо порівняти з сучасними фільмами такої ж тематики, то тут спецефекти «слабенькі»,   але  фільм був знятий 22 роки тому. Рекомендую, хто ще не бачив фільм «День Незалежності» його подивитися.

ІД

 

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.