Фільм Дедпул (Deadpool) 2016

«Дедпул» – це перший фільм американського режисера Тіма Міллера. Хоч кіно є екранізацією коміксів, але насправді його можна назвати чорною комедією про веселого найманця. Головний актор Раян Рейнольд багато імпровізує, додає своєму герою гумору, вдихає в нього життя,  робить його грубим, веселим і самоіронічним. Фільм отримав рейтинг R (17+) за нецензурну лексику, довгі сцени насилля, включаючи відсікання частин тіла.

«Дедпул» розповідає  історію найманця, який отримує надприродні здібності. Він не звичайний герой Марвел. Відрізняється від інших коміксових героїв тим, що може звертатися до глядачів, перериваючи бойові, сюжетні сцени. Вейд Вілсон – це справжнє його ім’я, постійно жартує, висміює, як чоловіків в колготках, так і себе. Дедпул знає, що є персонажем в фільмі, тому постійно руйнує четверту стіну, розмовляючи з тими людьми, які дивляться на екрані пригоди найманця.

Актор Раян Рейнольдс отримує справжнє задоволення від процесу знімання в цій чорній комедії. Тім Міллер створив цікаве пародійне кіно, наповнене різноманітним гумором, тут є і сарказм, і гротеск, і іронія, і плоский гумор, трапляються «пошлі геги». Сюжет в цьому проекті не головне, смисл, також не надто впливає на сприйняття Дедпула.

Раян Рейнольдс наче злився з своїм персонажем, майже не можливо їх відділити один від одного. Актор, навіть жартує над своєю роллю в дійсно поганому і провальному «Зеленому Ліхтарю». Дивлячись кіно Тіма Міллера, потрібно забути за логічність, послідовність, серйозність. Крім того, «Дедпул» не тільки є чорною комедією, але й легкою історією кохання веселого найманця психопата і дивакуватої повії. Кожним своїм кадром, нам демонструють знущання над всіма канонами коміксів.

Жахливі сцени, відрізання кінцівок не виглядають огидними.

Режисер показує всі події саркастично, додаючи непоганий екш. Зовсім трішки драматичності розбавляють постійний сміх  Дедпула над власною реальністю. Вдало доповнює кіно саундтрек. Ми можемо почути: «Hit the Road Jack» Рея Чарльза, «Mr Sandman» Chordettes, «X Gon’ give It to Ya» DMX та ін. Сприймаючи цей фільм без моралізаторства, можна отримати задоволення, насміятися, насолодитися жартами Раяна Рейнольдса. Кіно сподобається, як гікам, так і людям, які не люблять дивитися на героїв коміксів. В 2018 році вийде продовження «Дедпула». Перша частина про специфічного, гумористичного найманця – це чорна комедія, яка добре виконує свою ціль, тобто сміятися над всім, не виключаючи і саму себе.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.