Фільм «Брюс Всемогутній» (Bruce Almighty)

«Брюс Всемогутній» Культова американська кінокомедія, головну роль якої зіграв відомий американський комік Джим Кері.

Сюжет.

В основі фільму історія простого американського чоловіка, який постійно жалівся на своє невдале життя, і хотів щось змінити в житті, хоча до кінця не розумів, що він хоче змінити, що повинне стати його головним стимулом та сенсом. І раптом Богу набридло, що люди постійно жаліються на все Йому ( Бога у цьому фільмі зіграв Морган Фріман).

Творці фільму чи не вперше в історії американського кіно дали роль Бога темношкірому актору. Отож, Бог вирішив відпочити від постійних прохань та докорів людей, і передав усю владу Джиму Кері а точніше Брюсу, який став новим «Богом».

Отримавши божественні якості Брюс першим чином виконав свої бажання: збільшив груди своєї дружини і навчив свого пса пісати стоячи на унітазі. А далі, Брюс перестав практично спати, їсти та мислити, адже йому постійно чулися прохання, докори та молитви людей, від яких Брюс не міг просто жити.

Якщо ви не бачили фільм «Брюс Всемогутній» то можете його глянути, хоча фільм не можна назвати дуже розумним чи цікавим, присутня своєрідна сатира на релігію. Релігійним людям не варто брати до голови релігійну сатиру.

« Брюс Всемогутній» — це фільм-комедія , і я не думаю, що творці фільму мали мету якось принизити почуття віруючих людей. Цей фільм для усіх, хто любить дивитися фільми, головну роль яких грає Джим Кері.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.