Фільм Барака (Baraka) 1992

Фільм «Барака» став культовим документальним фільмом режисера Рона Фріке. Бараку знімали 14 місяців в різних куточках світу.

Сюжет фільму. У фільмі автори показують первісні цивілізації, культури, народи, які ще досі живуть за межами масової світової глобалізації, а також показують елементи різних релігій, культів практик. Варто відмітити, що слово «барака» є арабським словом, що в перекладі на українську означає «благословення» .

Даний термін «барака» вживали суфійські вчені.

Барака – це не просто черговий американський блокбастер чи «масово комп’ютерно візуалізовано документальний фільмець», це фільм в якому ти ніби переносишся в ті місця, де знімається фільм і ти стаєш частиною цього фільму.

Фільм «Барака» може здатися нудний людям, які звикли до діалогів, думок експертів у сучасній документалістиці, але цей фільм є справжнім шедевром та кінометографічним ессе про сутність життя на цій Планеті.

Насправді фільм варто подивитися тим людям, котрі хочуть відволіктися від буденних проблем і поринути в інтелектуально-культурну подорож з творцями фільму .

Тому, якщо ви хочете півтори години подумати і перенестися в реальний світ, побачити незабутні краєвиди, незвичайних людей нашої планети, та просто розслабитися, вам варто подивитися фільм «Барака».

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.