Джуманджі: Поклик джунглів» («Jumanji: Welcome to the Jungle»)

«Джуманджі: Поклик джунглів» («Jumanji: Welcome to the Jungle») – це комедія про підлітків, які опинилися всередині гри Джуманджі і перетворилися в власних персонажів (аватарів). Фільм зняв американський режисер Джейк Каздан в 2017 році. Проект рекламувався, як сіквел (продовження) Джуманджі (2005 рік). Починаючи дивитись це кіно, ми розуміємо, що воно скоріше рімейк, оновлення старої історії.

Сюжет розповідає про тинейджерів двадцять першого століття, які випадково збираються разом і чудодійно попадають всередину смертельної гри.  Вони мають різний характер і отримують персонажів, поведінка, яких не відповідає їхнім вчинкам в буденному життя. Скромний розумник стає безстрашним дослідником з харизмою, силою, швидкістю (Скала Джонсон). Красуня перетворюється в товстого, бородатого, сорокалітнього професора (Джек Блек). Скромниця змінюється в сексапільну, напіводягнену вбивцю (Карен Гіллан). Качок – стає слабким зоологом (Кевін Харт).

 

Кіно не варто сприймати серйозно, воно є суцільною комедією, навіть крізь драматичні елементи прослизають жарти. Перші хвилини «Джуманджі: Поклик джунглів» («Jumanji: Welcome to the Jungle») не надто смішні, але коли школярі перетворилися в своїх героїв, тоді комедія набирає обертів. В фільмі на вас чекають різні види гумору. Часом, нам демонструються туалетні «геги», але їх небагато. Кінце дуже веселе, наповнене хорошою акторською грою і вдалим кривлянням.

Екшн комедії «Джуманджі: Поклик джунглів» («Jumanji: Welcome to the Jungle») не завжди вражає, тоді герої переходять на іронію, висміювання підлітків, гіків і самого фільму. Джейк Каздан зняв непогану комедію з вдалою акторською взаємодією, жартами і «життєвими уроками» для тінейджерів. Комедію, варто дивитися, не звертаючи увагу на «мораль» в фіналі, тоді вона зможе розсмішити, відволікти від серйозних проблем, а також принести задоволення.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.