«Джон Вік» (John Wick) 2014

«Джон Вік» (John Wick) – це непоганий бойовик від режисерів Девіда Лейтча і Чада Стахельскі про помсту колишнього найманого кіллера за вбивство собаки. Вийшов фільм в 2014 році, спочатку він був самостійним проектом, але згодом став початком франшизи. Головну роль виконує зірка екшену Кіану Рівз. Джон Вік не революція в жанрі, а звичайний бойовик, трохи схожий на фільми 90-х.

Нам розповідають історію помсти колишнього кіллера за смерть собаки. В подіях замішана російська мафія і таємна спільнота професійних вбивць. Режисери намагалися показати всі сцени бою максимально реалістичними, але в деяких моментах головний герой нагадує непереможну суперлюдину з коміксів.

img-1

Кіану Рівз грає безстрашного найманця Джона Віка, якого бояться всі злочинці. Колишній кіллер змушений помститися своїм кривдникам. Сюжет передбачуваний, але видовище з перестрілок виглядає вдалим. Сцени рукопашного бою поставлені добре, ми будемо спостерігати за комбінуванням ударів, кидків, переломів. Крім Кіану Рівза в фільмі зіграли актори Вілльям Дефо, Іян Макшейн, Альфі Аллен.

Непогана операторська робота Джонатана Села, каскадерські трюки, монтаж роблять «Джона Віка» драйвовим, свіжим бойовиком. Перша частина 2014 року більш реалістична за «Джон Віка 2». Оригінальним в фільмі є сама думка про помсту головного героя, яку він здійснює через вбивство собаки. Крім цього нововведення сюжет виявляється очікуваним, без сюрпризів, але екшн тримає в напрузі.

«Джон Вік» не один з кращих фільмів про найманих вбивць. Як бойовик він непоганий, але  є значно кращі представники жанру. Злочинці зображуються трохи карикатурними недоумками. Суперники Джона майже не можуть протистояти непереможному кіллеру. Режисери Девід Лейтч і Чад Стахельскі старалися зробити енергійний екшен проект. В них це вийшло досить вміло, хоч не без огріхів. «Джон Вік» є крепким бойовиком з деяким драматизмом, нестримністю і специфічною боротьбою за справедливість.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.