«Джон Вік 2» (John Wick: Chapter Two) 2017

«Джон Вік 2» (John Wick: Chapter Two) – це продовження історії про найманого вбивцю Джона. Зняв кіно цього разу Чад Стахельскі без Девіда Лейтча. Цього разу кіллер береться за старе, але собаку залишає в дуга, щоб її не вбили вороги. Сценаристи розширили світ Джона Віка, що привело до втрати деякої реалістичності.

Кіану Рівз знову грає роль безстрашного кіллера, який в цій частині більше нагадує супергероя, ніж професійного найманця. В фільмі «Джон Вік 2» вороги не російські мафіозі, як в першій частині, а члени кримінального італійського синдикату Каморра. Сюжет розкручується на відмові Джона виконати обіцянку, яка вимагає вбивства невинної жертви.

Події відбуваються в Римі. Вас здивують неочікуваними рішеннями, новими персонажами, розширенням структури готелю «Континенталь», який виявився орденом найманців з своїми кодексом. Знову Джон Вік буде мстити, боротися за справедливість і знищувати всіх супротивників. Крім Кіану Рівза повертається цікавий актор Ієн Макшейн. Непогано втілює на екрані боса Сантіно італієць Ріккардо Самарчо. На короткий час з’являється знаменитий Морфіус – Лоуренс Фішборн.

Реалістична атмосфера першої частини перетворюється в коміксовий найманих вбивць, які просто скрізь є, ними можуть бути бездомні, сімейні люди, будь-хто. Звісно вас чекатиме третя частина. Продюсери хочуть зробити серіал, спіноф (відхилення від фільму) про «Континенталь». Чад Стахельскі старався, коли робив «Джона Віка 2».

Опертаром виступив не Джонатан Сел з «Джона Віка» 2014 року, а Дан Лаутсен. Монтаж в фільмі хороший, саундтрек непоганий, а каскадерська робота вдала. Критики більше хвалять «Джона Віка 2», але ми вважаємо, що перша частина свіжіша, енергійніша й драматичніша.

Історія помсти колишнього кіллера перетворилася в коміксовий світ найманих вбивць. «Джон Вік 2» став схожим не на брутальні бойовики 90-х, а на екранізації коміксів в двадцять першому столітті. Розширення сюжетної лінії в серіалі викликає занепокоєння. Можете сміливо дивитися «Джона Віка 2». Насправді це драйвовий екшен, який трішки втрачає драматичність і мотивацію першого «Джона Віка».

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.