У Індії систематично порушуються права релігійних меншин

Активісти громадської організації «Persecution Relief» у щорічному та щоквартальному звіті проаналізували проблему релігійної терпимості на теренах Азії та Близького Сходу. Тривожні показаники та тенденції у зв’язку зі зростанням право радикальних релігійно-фанатичних груп Індії привели у багатьох індійських штатах до систематичного порушення прав релігійних меншин мусульман та християн на рівні побутового життя.

Як вказують відомості вищезгаданої організації, починаючи від обмеження та дискримінації і завершуючи актами вандалізму і застосування фізичного насилля – це те, що спільно переживають мусульмани та християни від рук індуїстських фанатиків, які усю перспективу індійського буття навертають до епохи стародавньої історії.

«Звинувачувати християн у тяжких злочинах – це новий тренд», – відзначили в організації «Persecution Relief».

Як зазначає інформаційний ресурс «Седмица», за результатами дослідження релігійної свободи міжнародної організації «The Open Doors», у 2017 році, можливих фактів нападів, фізичного насилля над християнами збільшилось у два рази порівняно з позаминулим роком.  Згідно статичних даних, у минулому році було зафіксовано 736 випадків насилля та дискримінації, в той час як у 2016 лише 348.

Збільшення кількості проявів агресії викликано серед іншого тим, що індуїстські фанатики трактують християнських носіїв релігійної віри як ворогів держави, сказано на порталі «Седмица». Наприклад, місцева поліція цуралась допомоги християнській меншості через релігійну ідентичність. Такі ж випадки стосуються і надання як медичної так і домедичної допомоги.

У кожному із зафіксованих випадків дискримінаці християни інформували поліцію про релігійну нетерпимість, дискримінацію або осквернення святих місць.

Минулого року, у 24-х з 29 індійських штатів були зафіксовані випадки переслідування християн.

Напади на християн і мусульман значно збільшилися після приходу до влади лідера індуського релігійного фанатика Нарендри Моди у 2014 році, що представляв «Індійську народну партію».  В результаті кардинальних політичних змін, законодавчі ініціативи парламентарів Індії привели до  радикалізації індуїстських настроїв, узурпації влади та систематичного порушення демократичних прав та свобод Індії.

Однак, загострена ситуація не виглядає песимістично. У штатах Нагаланд, Мізорам і Мегхалая більшість індійського населення належить до християнства, і у виборах до народного парламенту 2019 року існують усі шанси виправити критичну ситуацію.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.