«Дев’ять ярдів»(The Whole Nine Yards)

«Дев’ять ярдів» — канадсько-американський комедійний бойовичок, який зняв відомий британський режисер Джон Лінн .

Головні ролі у «Дев’ять ярдів» зіграли відомі американські актори Брюс Вілліс і Метью Пері.

Сюжет. У канадському місті Монреаль живе дантист Ніколас Озеранські, який важко працює щоб відробити борги свого покійного тестя і партнера у стоматологічній клініці. Дружина Ніколаса не дає йому проходу постійно вимагає з нього більше і більше грошей, за що Ніколас почав її ненавидіти і бажає розлучитися, але дружина не дає розлучення.

І тут раптом його сусідом стає відомий кілер Джимі Тюльпан, який був найманцем відомого чикагського кримінального авторитета Ласло Гоголака, який сів в тюрму за показаннями свого колишнього найманця. Ніколас Озеранські розповідає своїй дружині, що їхнім сусідом став кілер Джимі Тюльпан, на що дружина вмовляє його поїхати в Чикаго і здати його сину Ласло Гоголоки, і отримати нагороду за голову кілера, але Ніколасу такий варіант не подобається, але все-таки він погоджується полетіти в Чикаго.

Прилетівши в Чикаго Ніколас Озеранські поселяється в готелі, коли він заходить в кімнату його вже чекає найманець Гоголаки, який відвозить його до свого босса. У мафіозі Ніколас знайомиться з дружиною Джимі Тюльпана, в яку він закохується, після чого починається основна «двіжуха» у фільмі.

Кіно надзичайно легке для перегляду, тому його буде цікаво дивитися усім хто любить американські комедії 90-х років. Актори чудово зіграли свої ролі, особливо Метью Пері, якому вдалося на кіномайданчику зіграти скромного, доброго, невдаху стоматолога, якому не пощастило одружитися на дружині, яка намагалася його вбити для того, щоб отримати страховку за його смерть.

Тому рекомендую вам цей фільм для перегляду!

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.