«Дедпул» 2 (Deadpool 2) 2018. Більше персонажей, більше екшену, більше драми.

«Дедпул 2» (Deadpool 2) – це продовження пригод Дедпула і перетворення пародії на жанр коміксів в ще одну франшизу. В фільма змінився режисер, але залишився незмінний головний актор Раян Рейнольдс, який додає кіно особливу комедійну атмосферу. Сценарій бажає кращого, відчувається, що набрали лінивих сценаристі (так і сам Дедпул казав)

Драми в цій комедійній кінострічці надто багато. Комедія часто нагадує про сім’ю, забирає в «Вартових Галактики» їхню мотивацію. Можливо хтось очікував від цієї комедії драматичних моментів, але вони повністю перекреслюються фіналом і невдало підходять для безшабашності, яка була задана ще в першій частині.

Режисер «Дедпула 2» Девід Лейтч зосередив свою увагу на екшені і копіюванні кіновсесвіту Марвел. Персонажей забагато, таке враження, що Дедпулові зручно бути одинаком, а не командним гравцем. Хороша акторська гра Зазі Бітц, її героїня Доміно вийшла цікавим доповненням, яка має дивну суперздібність – везіння. Джош Бролі добре виконує роль брутального Кейбла.

Гумор в «Дедпулі 2» досить різноманітний. Хоч баланс комедійного і драматичного демонструється не найкраще. Тому фільм часом провисає, що гальмує його пародійність. Більше не завжди означає добре. Спецефекти в цій частині непогані, хоч менший бюджет «Дедпула» 2016-го року було цікавішим. Друга частина майже не демонструє новизни, за винятком окремих жартів. Відчувається, що сценаристи хотіли угодити всім.

Дійсно фільм Девіда Летча можна назвати «сімейною комедією з розчленуванням, жорстокістю», аде саме ця сімейність псує шаленість нестримного персонажа. Нас очікує третя частина, а згодом і більше. Кіно не є поганим, хоч могло вийти дійсно хорошим. Дивитися «Дедпул 2»  рекомендується тим, хто спокійно сприймає нецензурну лексику, жорстокі сцени, розбирається  коміксах. Сценаристам варто повернутися до такої шаленості, яка була в першій частині, тоді «Дедпул 3» стане хорошою пародією.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.