Чоловік з народності баніва вперше рукопокладений у сан пресвітера в католицькій церкві Бразилії

Гучною історичною подією для місцевої католицької єпархіальної громади Сан-Габріел-да-Кашоейра на території якої проживають 23 різноманітні етнічні корінні спільноти відбулось рукопокладення у священицький сан священика місцевого походження. Новим служителем культу у католицькій церкві місцевого приходу став Жералду Тріндаде Монтенегро, шо народився невеличкому селі Араріпіра Кашоейра неподалік бразильсько-колумбійського кордону. За повідомленнями інформаційного ресурсу «Радіо Ватикану», після завершення навчання у духовній семінарії отець Монтенегро був рукопокладений у диякони.

Починаючи з 4 квітня, з часу свого офіційного рукопокладання, служитель звершить під час недільної меси у парафії Сан-Габріел-да-Кашоейра свою першу євхаристію.

«Бути священиком, отримавши священицьке  Таїнство, означатиме відображати присутність Христа у щоденному світі», – зауважив служитель.

Зі свого боку, молодий священик з народу баніва благав правлячого єпископа дозволити йому служити у власному регіоні, апелюючи чудовою нагодою донести євангельську науку своєму народу, знаючи усі тонкощі місцевої культури та традицій. Отримавши позитивну відповідь на встановлений запит, місцеві катехізатори стали свідками про радісне прийняття в якості священнослужителя з банійської народності.  До того ж, частина банійців не розумітимуть португальської мови під час проповіді, а місцевий священик стане спроможним доносити Боже Слово місцевою мовою.

Єпархіальний осередок Сан-Габріел-да-Кашоейра, розташований в районі Амазонки на кордоні між Бразилією, Колумбією та Венесуелою. Специфіка цієї території полягає у розташуванні осередків місцевих народностей, кількість яких майже перевищуватиме 90%, – повідомляє «Радіо Ватикану».

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.