Автоконцерн Toyota об’єднав світові релігії

Менеджери рекламного агентства відомої японської торгівельної марки з виробництва автопрому Toyota створили унікальне 60-ти секундне рекламне відео, в якому представники світових релігій уніфікувались єдиною командою.

Автори рекламного сюжету, щоб привернути увагу для збуту своєї продукції, обрали релігійну тематику в усій конфесійній строкатості поєднавши це зі спортивною тематикою. Нагадаємо, що Toyota є партнером олімпійських та параолімпійських ігор у США.

Як повідомляє медіа портал «Іслам в Україні», початок відео сюжету презентований іудейським рабином, котрий нашвидкуруч поспішає до керма автомобіля забираючи протестантського пастора, який спостерігаючи за годинником завершує службу і сідає в салон. Двоє, запізнюючись на футбольний матч, забирають по дорозі мусульманського імама, який також провів богослужіння у мечеті. Вже втрьох разом поспішають забрати буддійського ламу. Прийшовши на стадіон із запізненням, католицькі черниці обвинувачують усіх в не пунктуальності і роблять зауваження «вболівальникам». Кожен з представників конфесії робить зауваження один одному посилаючись на недолугість. Однак усі четверо вболівають за одну футбольну команду і цим разом пізнають свою близькість та єдність.

Екуменічне «ми всі – одна команда» звучала як кульмінаційна квінт есенція усього рекламного ролику. Як стверджує віце-президент компанії Toyota Marketing Ед Лаукс, така нова рекламна ідея у популяризації до того ж відомого бренду «безпрецедентна можливість для нашої команди…ділитись посланнями про єдність, дружбу, різноманітність та наполегливість».

Як зауважує маркетологічна група з питань ринку збуту, концепція рекламного відео, в якому «вирішились» усі питання міжконфесійної конфліктності презентує чергову тезу для самоусвідомлення значущості стати ближче один до одного. У концепції відео переплились тісно людська недосконалість, разом з релігійною палітрою, в якій не зважаючи на різноманітність, можна побачити єдину мету, ентузіазм, дружбу та спільні подолання труднощів.

Як повідомляє інформаційний ресурс «AdAge», хвилинний рекламний ролик оприлюднено 4 лютого 2018 року.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.