Apple відхилив в календарі нового програмного забезпечення християнські релігійні свята

Користувачів гаджетних пристроїв Apple, програмне забезпечення якого працює на операційній системі iOS викликав шквал невдоволень користувачів.

 

За повідомленням інформаційного агенства «Інтерфакс. Релігія», новітня версія системи 11.2.5 перестала відображати календарні церковні свята.

Користувачі системи, яка чудово інтегрується на нові моделі iPhone спостерігають, як зникло позначення цьогорічного святкування християнського Великодня.

Проте, як запевняють власники гаджету, день подяки та Різдво Христове наразі зберігається без змін у календарях нової версії, повідомляє агентство «Fox News»

Один з незадоволених користувачів США  скористався консультаційною нагодою зателефонувати у сервісний центр, для з’ясування причини відсутності Пасхи і Страсної п’ятниці в його календарі. Натомість менеджери компанії повідомили, що нова версія календаря для нового iOS повинен бути саме таким, оскільки  Apple прийняв рішення позбутись згаданих днів зі святкових днів календаря США.

При цьому в новій версії можна додати на свій телефон альтернативні календарі – китайський, іудейський, мусульманський. Християнського календаря в цьому списку опцій для iOS 11.2.5 немає заначає «Інтерфакс. Релігія» з відповідним посиланням на офіційний портал компанії.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.