Англіканська церква переглядає позицію щодо народжуваності

Англіканське духовенство на чолі з єпископом Лондонським Дурхемським  виявили стурбованість позицією британського уряду оплачувати соціальні виплати сім’ям, що дотримуються лімітування в народжуваності лише двох дітей. Як зазначає інформаційне агентство «Christian Today», така позиція провокуватиме зріст абортів в цивільному населенні і поділ нащадків на бажаних і небажаних.

Сара Муллаллі, представник вищого духовенства  церкви Англії звернулась до парламенту з метою переглянути законодавчу безпідставну ініціативу і надати можливість сім’ям самостійно вирішувати проблему планування сім’ї.  До шістдесяти єпископів державної церкви, свої підписи до листа-звернення поставили вище керівництво англійських квакерів та методистів, а також лідер Британської ради мусульман Харун Хан.

У змісті листа клірики найкрупніших релігійних спільнот Британії попереджають, що факт перманентного збереження ліміту кількості дітей у сімейному сережовищі призведе до зростання абортів. На думку релігійних лідерів Англії, така законодавча позиція «ускладнює спроби батьків налагодити стабільне і благополучне сімейне життя».

 

Автори колективного звернення апелюють до тих матерів, які доволі часто приймали рішення народжувати дитину в часи, коли держава виявилась  неспроможною допомогти матеріально.

«Багато малозабезпечені сім’ї мають трьох і більше дітей, яких завели в ті часи, коли ще могли утримувати і виховувати їх за рахунок своїх доходів; але згодом змушені були звернутися за податковими пільгами і кредитами в результаті втрати джерел доходу, втрати роботи, розлучення, втрати працездатності, захворювання або просто скорочення доходу».

«Нас також серйозно турбує та обставина, що багато матерів будуть поставлені перед можливістю злиднів у разі незапланованої вагітності, – підкреслюється в документі. – Діти – це завжди радість для сім’ї і благо для суспільства. Всі вони в рівній мірі заслуговують допомогу держави по лінії родинних допомог», зауважують британські релігійні діячі з посиланням на «Christian Today».

Оцініть статтю
Поділитися з друзями
Суспільний портал Wake up
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

  1. Artificial intelligence creates content for the site, no worse than a copywriter, you can also use it to write articles. 100% uniqueness :). Click Here: https://stanford.io/3FXszd0?h=5005c4f4a19919fbd945b291493b68a3&

    xq3ozdl

    Відповіcти