Англіканська церква переглядає позицію щодо народжуваності

Англіканське духовенство на чолі з єпископом Лондонським Дурхемським  виявили стурбованість позицією британського уряду оплачувати соціальні виплати сім’ям, що дотримуються лімітування в народжуваності лише двох дітей. Як зазначає інформаційне агентство «Christian Today», така позиція провокуватиме зріст абортів в цивільному населенні і поділ нащадків на бажаних і небажаних.

Сара Муллаллі, представник вищого духовенства  церкви Англії звернулась до парламенту з метою переглянути законодавчу безпідставну ініціативу і надати можливість сім’ям самостійно вирішувати проблему планування сім’ї.  До шістдесяти єпископів державної церкви, свої підписи до листа-звернення поставили вище керівництво англійських квакерів та методистів, а також лідер Британської ради мусульман Харун Хан.

У змісті листа клірики найкрупніших релігійних спільнот Британії попереджають, що факт перманентного збереження ліміту кількості дітей у сімейному сережовищі призведе до зростання абортів. На думку релігійних лідерів Англії, така законодавча позиція «ускладнює спроби батьків налагодити стабільне і благополучне сімейне життя».

 

Автори колективного звернення апелюють до тих матерів, які доволі часто приймали рішення народжувати дитину в часи, коли держава виявилась  неспроможною допомогти матеріально.

«Багато малозабезпечені сім’ї мають трьох і більше дітей, яких завели в ті часи, коли ще могли утримувати і виховувати їх за рахунок своїх доходів; але згодом змушені були звернутися за податковими пільгами і кредитами в результаті втрати джерел доходу, втрати роботи, розлучення, втрати працездатності, захворювання або просто скорочення доходу».

«Нас також серйозно турбує та обставина, що багато матерів будуть поставлені перед можливістю злиднів у разі незапланованої вагітності, – підкреслюється в документі. – Діти – це завжди радість для сім’ї і благо для суспільства. Всі вони в рівній мірі заслуговують допомогу держави по лінії родинних допомог», зауважують британські релігійні діячі з посиланням на «Christian Today».

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.