Фільм «Горе-творець» (The Disaster Artist) 2017

«Горе-творець» (The Disaster Artist) – це комедійне кіно від американського режисера і актора Джеймса Франко про створення фільму «Кімната» (The room) 2003. Творці стрічки детально передають біографічні моменти, опираються на книгу «Найгірший артист» Грега Сестеро. Нам розповідають про мрію фріка Томмі Вайсо – зняти художню стрічку на основі свого сценарію. В безталановитого режисера виходить замість драми суцільна комедія про себе.

Кіно «Кімната» стало провальним в прокаті, було знищене рецензіями критиків, але з часом отримало дивний статус «кращий серед поганих фільмів». Цьому проекту додавало цікавості майже повна відсутність інформації про життя Томмі Вайсо. Ніхто не знає звідки він взявся, де отримав гроші на зйомку фільму і т.д. Джеймсові Франко вдалося переосмислити фрагменти біографії фріка, історію створення «Кімнати», створивши при цьому непогану комедію.

«Горе-творець» примушує сміятися з самого початку. Ми спостерігаємо за абсурдом, який насправді відбувався в життя молодого актора Грега Сестеро. Томмі Вайсо гіперексцентиричний чоловік, безстрашний актор, який не вміє грати, не здатний написати хороший сценарій, зняти великий фільм. Режисер детально перезняв ключові моменти «Кімнати» в своєму проекті. Головних героїв максимально загримували, щоб вони були схожі на акторів, які знімалися в кращому серед поганих фільмів.

«Горе-творець» розповідає історію знайомства, дружби Томмі Вайсо і Грега Сестеро. Їхні ролі зіграли брати Франко. Джеймс перевтілився в ексцентричного фріка, а Дейвові Франко дістався Грег. Кожна ситуація зйомки «Кімнати» викликає сміх. Фільм, який провальний в усьому, аж ніяк не міг вийти драматичним твором. Сприймати його можливо тільки як комедію.

Мрія Томмі Вайсо з часом здійснилася, хоч його команда всім серцем ненавиділа ексцентричного псевдорежисера, тирана в процесі зйомки, який в кіно цілком не розбирався. Джеймс Франко зняв хороше кіно про фріка, якого не треба було допускати до режисерського крісла. «Горе-творець» є непоганою комедією, яка описує створення жахливого кінопродукту.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.