Фільм «Шербурзькі парасольки» (Les Parapluies de Cherbourg)

Фільм «Шербурзькі парасольки» (Les Parapluies de Cherbourg) – це музична мелодрама від французького режисера Жака Демі, яка вийшла на великий екран в1964 році. В цьому кіно всі діалоги, слова є піснями. Воно визнане класикою світового кінематографу. Не кожному глядачеві цей художній твір сподобається. Кіно зняте, як музичний фільм, який наповнений яскравими кольорами, прекрасними голосами і композиціями.

Режисер Жак Демі був єдиним сценаристом в «Шербурзьких парасольках». Нам розповідають історію кохання молодого механіка Гійома Фуше і юної продавщиці парасольок Женев’єви. Розповідь поділена на три частини: Від’їзд, Розлука, Повернення. Глядачам показують спочатку легкість почуттів, яка переривається трагічними подіями алжирської війни. Завершується кіно новим життям головних персонажів.

Сюжет в фільмі «Шербурзькі парасольки» (Les Parapluies de Cherbourg) драматичний, але надто простий.    Особливої атмосфери музичним композиціям додає операторська робота Жана Раб’є. Ролі закоханих Гі та Женев’єви добре зіграли актори Ніно Кастельнуово і Катрін Денюв. Всі мелодії, пісні написав чудовий французький композитор Мішель Легран.

«Шербурзькі парасольки» (Les Parapluies de Cherbourg) Жака Демі отримав визнання критиків, шанування глядачів. 17-й Канський міжнародний кінофестиваль відзначив це кіно вищою нагородою – Золотою пальмовою гілкою. Фільм став першим фільмом-оперетою, в якому всі репліки герої співали, а не говорили.

До «Шербурзьких парасольок» Жак Демі зняв три авангардні кінострічки. Експериментальний проект став масовим сентиментальним твором. Музичний фільм вийшов красивим кольоровим кіно. В ньому сюжет про двох закоханих віддзеркалює музичні  композиції Мішеля Леграна. «Шербурзькі парасольки» (Les Parapluies de Cherbourg) Жака Демі заслужено ввійшли в скарбницю світового кінематографу. Центральна композиція переспівуються більше п’ятдесяти років. Прекрасне музичне кіно в своєму жанрі від французького режисера вражало глядачів в двадцятому столітті, залишається воно незабутнім і в сучасному інформаційному суспільстві.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.