Британці відкидають креаціонізм, але також вважають еволюційну теорію Чарльза Дарвіна не достовірною

У  Великій Британії точиться чималі наукові дискусії, які стосуються  еволюційної теорії походження людини, значна кількість британських людей без релігійних переконань і навіть атеїсти не вважають, що еволюційна теорія Дарвіна  ґрунтовно задовільне пояснення розвитку людської свідомості та витоків того, що можна називати духовними аспектами людської природи.

Результати опитування Центру наук, знань та віри в суспільстві,  проведеного Ньюменським університетом у Бірмінгемі та  соціологічною  організацією  YouGov, були оприлюднення на британському фестивалі науки в Брайтоні, Західний Сассекс. Це було частиною більш широкого міжнародного науково-дослідного проекту “Наука та релігія”, що фінансується Фондом релігійного життя Темплтона.

В ході дослідження було опитано понад 4000 дорослих респондентів у Великобританії та Канаді, які виявили:

71% респондентів  з Великої Британії  та 60% канадських респондентів приймають еволюційну теорію   походження видів. Ці цифри включають тих, хто має релігійні переконання.

Лише 9 відсотків британців та 15 відсотків канадців приймають історію Біблійного Творення. Це суттєво контрастує з опитуванням Pew Research, яке було проведено  у 2015 році. Вважається, що 34 відсотки британців вважають, що людина завжди існували в сучасному вигляді.

Близько 64 відсотків дорослих у Сполученому Королівстві повністю приймають еволюційну теорію як сумісну з їхніми особистими віруваннями; а канадців лише  50 відсотків з опитаних вірять в теорію Дарвіна.

Хоча 1 із 5 опитаних британських атеїстів вірять в теорію Чарльза Дарвіна.

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.