«Русскій мір» як утопія

Як сучасна людина має реагувати на слово «русскій мір», що це взагалі за таке поняття, з чим воно асоціюється, які вибудовує майбутні перспективи.

Сьогодні ми спробуємо розібратися з поняттям «рускій мір». Поняття «руского міра» ,як не дивно, існувало в період СРСР, його наслідки відчуло людство. Ідеологію «рускаго міра» намагалися  вселити в уми усвідомленої інтелігенції – велетів людського духу і свободи. Вони не зламалися, а мужньо виступали за право бути вільними від тоталітарного режиму, жорсткої системи рабовласництва. Високоінтелектуальних людей  вважали загрозою для власної ідеології, а не згідних з нею ліквідовували на місці.

Україна теж бачила «братню любов» в роки першої світової війни, червоного терору першої половини ХХ століття, в роки голоду 1921-1923; 1932-1933; 1946-1947 років. Незабутньою стала так звана «любов» у 2014 році, яку відчули українці на Донбасі та не тільки вони одні. Мир – це коли є єдність і взаєморозуміння, взаємоповага один до одного, а не приниження і нав’язування ідеї прав і свобод з поверненням до минулого часу.

Помітні люди з абсолютно тупим мисленням та  ідеєю створення «народних рєспублік» на сучасних українських територіях, адже як звучить римська приказка «людям потрібно хліба і видовищ». Сьогодні спостерігається об’єктивна картина  дійсності людського буття, життя, існування в досить примітивних поглядах на правду. Оп’янілий від наркотичної дози пропаганди народ не замислюється над тим, що його чекає вже зараз. Пройдисвіти і прислужники, ляльководи риють собі могилу під назвою «Імпєрія».

Доки люди не включать мізки і не подивляться на світ «новими очима», доти триватиме увесь цей театр абсурду. Як бачите вистава далі триває і кожен непогано грає свою роль, не кажучи про втрату людської гідності, честі і поваги, а найбільше духовності і моралі.

Пегас         

Поділитися з друзями
портал Wake Up Media
Додати коментар

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.