Режисер Денні Вільньов зняв шедевральний кінотвір. Хемптон Фінчер і Майкл Грін написали чудовий сценарій. За музику відповідав маестро Ханс Циммер. Прекрасний візуальний стиль показує оператор Роджер Діккінс. Через років 20, фільм будуть вважати класикою світового кінематографа. Дуже добре, що це продовження не зняв Рідлі Скот. Його оригінал 1982 неповторний, але сучасне бачення розвитку своїх ідей, після “Чужого 2017” розчаровує.
Денні Вільньов демонструє нам свій фільм, тільки деякі мотиви з першої частини переплітаються. В Blade Runner 2049 є цікавий сюжет, задаються глибокі питання, нагнітаюча звукова атмосфера поєднується з прекрасною візуалізацією. Кожний кадр шикарний, схожий на картину, фотографію. Фільм, хоч і містить в собі бойові сцени, але їх мало. В світі Blade runner 2049 висвітлюються екзистенціальні теми: самотність, пошук свого шляху, любов, вибір і т.д.
Раян Гослінг грає трагічного головного героя К. що ріднить його з кафкіанським К. Крім нього в фільмі важливу роль здійснює персонаж Декард Харісона Форда. Акторська гра в цьому візуальному кінополотні є другорядною. Воно зіткане з символів, хороших саундтреків, цитат. Всі ми шукаємо чогось справжнього, промовляють герої фільму.
Денні Вільнов в своєму шедеврі задумується над питаннями, що робить людину людиною, як відрізнити іллюзію від реальності. “Blаde runner 2049” є одним з кращих фільмів 2017 року і одним з кращих фантастичних творів 21 століття. Чи кращий він за оригінал? Blade Runner 2049 дійсно вийшов довершенішим, глибшим за першу частину 1982 року. Денні Вільньов і команда демонструють нам – справжнє мистецтво з великої букви М.
Тарас Клок