«Бетмен проти Супермена» – це невдала спроба Зака Снайдера і компанії «Ворнер Бразерс» створити свій кіновсесвіт з героями коміксів DC. Це кіно прагне бути і самостійним фільмом, і продовженням «Людини зі стала», і перемогти команду проекти «Марвел». Режисер зняв нерівний атракціон, який розвалюється. В ньому хороші спецефекти, але не завжди, інколи можна побачити непогану акторську гру. Навіть з функцією розважати своїм екшеном, «Бетмен проти Супермена не справляється».
Найгірше, що кіно дуже нудне, так звані біблійські мотиви примітивні, персонажі не розкриті. Головний злодій є пародією на персонаж Джокера з «Темного лицаря» Крістофера Нолана. Комп’ютерний монстр виглядає, як спецефект, не відчувається його реальності. Розповідь про двох супергероїв не захоплює. З акторського складу гарно грає Бен Афлек і Галь Гадот (в фільмі має епізодичну роль). Інші герої не запам’ятовуються. Сюжетні повороти – погані, особливо фінальний твіст з іменем Марта, який став мемом.
Шкода чудового композитора Ханса Циммера, він чомусь вступив в цей літній блокбастер. Операторська робота в фільмі зроблена непогано, монтаж так собі. «Бетмен проти Супермена» не вдався, як версія для кінотеатрів. Режисерська версія не виправила ситуації, вона надто довга. Це не «Хрещений батько», лишній хронометраж заважає насолоджуватися проектом компанії «Ворнері Бразерс». Весь їхній кіно всесвіт – недороблений, погоня за конкурентами, мета заробити більше грошей, ніж Марвел веде до провалу.
В екранізації коміксів DC, тільки один непоганий фільм. «Диво-жінка» Петті Дженкіс вийшла дійсно старанною роботою, цікавим блокбастером. Поява Галь Гадот в трьох фільмах Ворнерів є окрасою і кращим рішенням жадних продюсерів. Бетмен Бена Афлека вийшов нормальним, Супермен Джеймса Кавізела, навпаки ніякий. Лишніми для фільма «Бетмен проти Супермена» виявилися камео (секундні появи) решту супергероїв, крім Дио-жінки.
Перший фільм з кіновсесвіту DC («Людина зі сталі») мав кращий сценарій, що стало можливим завдяки консультації Крістофера Нолана. В Зака Снайдера інколи виходить непогана візуальна атмосфера, апокаліпсис в сні одного з героїв, масштабні сцени американських мегаполісів, природи. Надмірний пафос не рятує фільм, а робить його схожим до промов в франшизі «Трансформери». Трейлер «Бетмена проти супермена» вийшов цікавіший за повнометражне кіно. Зак Снайдер зробив літній блокбастер, який дарма претендує на серйозний сюжет, підтекст і епічність.